Om oss

Autorisert regnskapsførerselskap

REGNSKAP - LØNN - RÅDGIVING

VANYLVEN REKNESKAP > OM OSS

OM OSS


Vanylven Rekneskap AS (tidligere Vanylven Rekneskapslag SA) er et autorisert regnskapsførerselskap basert i Syvde i Vanylven kommune. Vi har utført tjenester for næringslivet siden 1995, og vår kundeportefølje er hovedsaklig små og mellomstore bedrifter. Med lang og bred erfaring fra de fleste næringer, særlig primærnæringer, vet vi hva som skal til for å gi deg best mulig service.


Gjennom vårt samarbeid med Norges Bondelag Regnskap og juridisk service er vi alltid oppdatert for å kunne yte best mulig tjenester til primærnæringer. Vi er også samlokalisert med Vanylven Landbrukstenester, der vår regnskapsfører Anita er daglig leder. E-post: anita@vrl.no / tlf: 940 35 906.


Vanylven Rekneskap AS har 7 regnskapsførere i staben, og alle er faglig oppdatert for å kunne yte den service som våre kunder trenger.  Vårt hovedkontor i Syvde er daglig bemannet, og vårt avdelingskontor på Rovde er åpent etter avtale.


Moderne tjenester og god service


Vi er et moderne regnskapsfirma med fokus på digitale løsninger. Under Våre tjenester / Duett finner du informasjon om våre skybaserte tjenester. Vi ønsker å yte god service for våre kunder, og hjelper deg med regnskap, lønn og rådgiving uansett digitalt ståsted. 


MEDARBEIDERE

Siv Lillenes Åmelfot

siv@vrl.no

940 35 893

Hilde Lundehaug

hilde@vrl.no

940 35 962

Nora Marholm

nora@vrl.no

940 35 896

Anette Sætre

anette@vrl.no

940 35 957

Merete Vatne

merete@vrl.no

940 35 918

Anita Munck

anita@vrl.no

940 35 906

Audun Sandnes

sandnes@tussa.com

480 71 450

KAN VI HJELPE DEG?

FINN OSS



Hovedkontor: Syvde sentrum, 6140 Syvde

Avd Rovde: Rovdestranda 676, 6141 Rovde

Telefon: 700 23 960

E-post: post@vrl.no


ÅPNINGSTIDER



Syvde mandag til fredag: 08.30 - 15.30

Rovde etter avtale


SNARVEIER



HJEM  | OM OSS

TJENESTER  |  KONTAKT OSS


© 2019 Vanylven Rekneskap AS